Середа, 16 жовтня

Новини Львів

07.04.2014 14:11

Куйбіда розповів подробиці про спробу його викрадення

версія для друку

Лідер Народного Руху України і кандидат у Президенти Василь Куйбіда подякував працівникам СБУ у Львівській області за те, що унеможливили його викрадення двома представниками Російської Федерації у Львові.

Про це Куйбіда повідомив на прес-конференції у Львові, повідомляє кореспондент Галицької правди.

За словами Куйбіди, його хотіли викрасти як кандидата у Президенти.Також Василь Куйбіда вважає, що працівники Служби безпеки Львівщини стали прикладом для своїх колег у інших областях.

Щодо самого викрадення, то керівник штабу, депутат облради Андрій Корнат повідомив, що ці двоє осіб місяць часу перебували у Львові.

«Вони мали перелік осіб, яких потрібно було викрасти і Василь Куйбіда був першим у черзі», - сказав Корнат, проте додав, що подробиці не може розповідати й порадив журналістам звернутись до прес-служби обласного управління ДАІ.

«Уже відкрита справа за цим фактом. Його намагались викрасти двоє громадян Росії. Штаб подбає тепер і про захист Василя Куйбіди», - сказав Корнат.

Сам Куйбіда зізнався, що йому пропонували охорони представники УДО і він спочатку від цієї охорони відмовився. Водночас Андрій Корнат також висловив думку, що у Львові працювала «не одна група і не у такому складі».

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту