Середа, 18 вересня

Новини Львів

12.04.2014 15:27

Громадські слухання без врахування громадської думки

версія для друку

Вчора в Львівській міській раді відбулися повторні громадські слухання, на яких обговорювалося питання щодо підняття цін на проїзд у львівських маршрутках та питання якості проїзду.

Як передає кореспондент  «Галицької Правди» в обговоренні взяли участь  виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Сергій Журбенко, представники руху  «За якісний транспорт», представники політичних партій, водії маршруток, та їхні родичі, які чи не єдині з присутніх захищали перевізників та водіїв.

Проте, ніякого результату та конструктиву вони не дали. Окрім загальних фраз, які мали місце на перших громадських слуханнях, присутні нічого нового не почули. 

Сергій Журбенко так і не зміг пояснити чому будуть підняти ціни на проїзд у маршрутках, та не висловив чіткої позиції щодо якості проїзду.  Зі свого боку обурені активісти організацій, партій та прості мешканці висловили своє незадоволення щодо підняття цін без покращення якості проїзду.

 Представники руху  «За якісний транспорт» вказали конкретні проблеми щодо якості проїзду, які виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку заперечував або казав, що розбереться. 

Представник «Правого Сектору» взагалі назвав ці слухання «клоунадою». Громадські слухання мають рекомендаційний характер, тому члени виконавчого комітету Львівської міської ради на своєму засіданні 25 квітня мають цілковите право і будуть приймати рішення про збільшення вартості проїзду у маршрутках Львова.  

Про це після завершення громадських слухань повідомив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.  За його словами, за результатами сьогоднішніх слухань не прийнято жодного рішення, оскільки до завершення слухань приблизно половина його учасників покинула сесійний зал ЛМР, тож голосувати за пропозиції уже не було об’єктивно. 

 Виникає запитання навіщо було взагалі організовувати ці слухання, якщо думку громадськості враховувати ніхто не збирався.  

Зазначимо, що абсолютна більшість учасників громадських слухань виступила проти підвищення вартості проїзду у маршрутках за теперішніх умов й без будь-якої зміни роботи як перевізників, так і водіїв.   

Разом із тим представники ініціативи «За якісний транспорт» оприлюднили спеціальне звернення і запропонували підписати меморандум між перевізниками та міською радою, у якому зазначити конкретні вимоги та часові рамки їх виконання.  

За словами учасника руху Сергія Черешньовсього, більш детально ці питання будуть розглянуті під час засідання «круглого столу», який відбудеться у середу, 16 квітня, о 16 годині у приміщенні Львівської торгово-промислової палати. 

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту