Середа, 18 вересня

Новини Львів

14.04.2014 16:33

На Львівщину прибули 1500 кримчан

версія для друку

На Львівщині вже отримали прихисток  майже 1500 переселенців з Криму, з яких 600 – неповнолітні діти.Про це повідомила голова Львівської ОДА Ірина Сех.

Більшість прибулих (приблизно 80%) – це кримські татари, а понад 70% - жінки та діти. 143 дитини шкільного віку вже навчаються у загальноосвітніх школах Львова та області. 276 студентів-кримчан  захотіли вчитись у вищих навчальних закладах нашої області.Зараз додатково вирішується питання працевлаштування 40-ка переселенців. Ще 49-ть осіб виявили бажання працевлаштуватись через Центри зайнятості. Проводиться роз'яснювальна робота, зокрема, щодо виплати пенсій.

«Вже зараз на Львівщині йде друга хвиля. До нас хочуть їхати вчителі, юристи, лікарі й інші, які просять лише помешкання й готові працювати», – сказала Ірина Сех.

За її словами, на номер телефону „гарячої лінії” вже звернулося 500 місцевих родин, котрі готові надати тимчасовий притулок ще 3700 переселенцям.Присутні на зустрічі кримчани подякували місцевому населенню за гостинність, визнавши, що на Львівщині їм допомагають в усьому.

Водночас, аби привернути увагу держави до своїх проблем, переселенці  створили громадський рух «Кримська хвиля».


Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту