Середа, 18 вересня

Новини Львів

16.04.2014 10:44

Спалили авто радника Ірини Сех

версія для друку

15 квітня пізно ввечері невідомі особи спалили авто радника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех Андрія Ільківа. Його Тойоту Авенсіс 2008 року випуску підпалили  біля будинку у Львові. Ірина Сех пов’язує цей злочин із професійною діяльністю Ільківа, зокрема виявленням зловживань в департаменті житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, повідомляє прес-служба "Свободи".

Позаштатний радник голови ЛОДА Андрій Ільків є претендентом на посаду начальника департаменту ЖКГ облдержадміністрації і за дорученням Ірини Сех аналізував діяльність цього  підрозділу. Цей аналіз засвідчив численні порушення, зокрема при закупівлі вугілля для бюджетних установ області, при експлуатації Грибовицького сміттєзвалища та інше. З огляду на це, голова Львівської ОДА звернулася в Державну фінансову інспекцію щодо перевірки департаменту.

«Початок перевірки фінінспекції збігся із підпалом автомобіля Андрія Ільківа. Думаю, що це не було випадковим. Хтось хоче залякати нас, дати зрозуміти, що ми втрутилися туди, де не треба», – зазначила Ірина Сех.

Голова ЛОДА звертається до управління МВС щодо швидкого і ретельного розслідування злочину.

Нагадаємо, що департамент житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації очолює Ігор Базарник. Його призначено на посаду в березні 2013 року. Зараз він перебуває на лікарняному.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту