Середа, 18 вересня

Новини Львів

18.04.2014 09:53

Сех хоче побудувати Радянський Союз, – УДАР

версія для друку

Формування владної команди на базі однієї партії – це спроба побудувати Радянський союз в окремо взятій області.

Про це йдеться у заяві Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

В заяві мовиться й про те, що нова влада вже мала чимало часу для того, аби діяти, проте зроблено дуже мало:

"За цей час зроблено надзвичайно мало. Чиновники, участь яких в корупційних схемах та злочинах проти українського народу є загальновідомою та очевидною, і далі залишаються на своїх посадах. Нові призначення відбуваються так само кулуарно, непрозоро як і за попередньої влади, викликаючи нерозуміння та обурення в суспільства".

УДАР нагадав губернатору Ірині Сех про суміщення посади:

"Призначена на посаду голова Львівської обласної державної адміністрації продовжує суміщати посади народного депутата України та державного чиновника. Складно очікувати дотримання законності від інших посадовців, якщо керівник області демонстративно порушує Конституцію України, дискредитуючи ідею Майдану, завдяки якому вона й отримала цю посаду".

В зачві мовиться і про те, що громадські організації оприлюднили люстраційний список з 11 посадовців Львівщини, які повинні бути звільнені за спроби чинити перешкоди Євромайдану. Керівництво ж області, яке, нагадаємо, зараз належить до однієї партії, не зробило жодних зусиль, щоб виконати волю громади та домогтись звільнення дискредитованих чинуш. Частина з цих одіозних керівників і зараз продовжує виконувати свої обов’язки, незважаючи на протести громадськості.

"Партія до якої належить і голова ЛОДА і голова Львівської обласної ради, вочевидь, вважаєперемогу Революції Гідності виключно власною, вузькопартійною заслугою, оскільки вирішило «приватизувати іменем революції» усі найвищі кадрові посади в області – абсолютно не зважаючи на думку громадськості", - пишуть "ударівці".

Політичні сили Львівщини, і партія УДАР, зокрема, офіційно звертались до голови ЛОДА Ірини Сех з кадровими пропозиціями, пропонуючи розділити відповідальність за стан справ в області.

"Натомість, громадськість несподівано дізналась, що два члена партії Свобода (!) уже, виявляється, пройшли погодження на посаду заступників голови ЛОДА".

Відтак УДАР зикидає, що  такий підхід до формування владної команди дуже нагадує радянські стандарти. Саме тоді право обіймати буду-яку посаду мали лише представники комуністичної партії. На жаль, сьогодні ми спостерігаємо спроби відродити такий собі «комуністичний заповідник» в окремо взятій Львівській області.

Також в заяві припускають, що метою  ВО «Свобода» є отримати всю повноту влади в області. Однак, хочемо наголосити, що повнота влади також веде за собою і всю повноту відповідальності, в тому числі  – політичної.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту