Середа, 18 вересня

Новини Львів

18.04.2014 10:07

Львів'янам не виплатили за квітень держсоціальні допомоги

версія для друку

За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів Львівської міської ради на загальну суму, яка складає 70,565 мільйона гривень. Майже всю суму непроплати заблокували за незахищеними статтями, за захищеними — 879 тисяч гривень. .

Зокрема, найбільшу суму коштів — 40,842 мільйона гривень — казначейство не пропускає до бюджету розвитку міста. Також 1,671 мільйона гривень блокують управлінню охорони здоров'я, більш, ніж 2 мільйони гривень — управлінню освіти, 2,2 млн грн – управлінню соціального захисту, 1,3 млн грн – управлінню культури і понад 7,8 мільйона гривень — на житлово-комунальне господарство, з яких 6,360 мільйона гривень — на поточний ремонт доріг і озеленення.

"На сьогодні дуже багато коштів залишається на рахунках казначейства. Ця ситуація дуже незручна, бо до свят люди чекають цих грошей. Казначейство нічого не коментує. Ми розуміємо ситуацію: казна порожня, а витрати величезні. Пояснюємо людям, але для багатьох з них ці гроші є єдиним доходом. Тому люди дуже переживають", - повідомив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту