Середа, 18 вересня

Новини Львів

05.05.2014 15:56

Вартість проїзду у трамваях та тролейбусах теж подорожчає

версія для друку

Після зростання вартості проїзду у маршрутках подорожчає вартість проїзду і у електротранспорті. Так, 7 травня о 16:00 у Львівській міській раді пройдуть громадські слухання проекту рішення виконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті». Проїзд у трамваях і тролейбусах пропонують підвищити до 2 грн., повідомляє прес-службіа Львівської міської ради.

Як зазначають у ЛКП «Львівелектротранс», протягом дії тарифу на перевезення в міському електротранспорті у розмірі 1,5 грн відбулися зміни розміру мінімальної заробітної плати з 1073 грн. до 1218 грн., зміни у вартості практично всієї номенклатури матеріалів, запасних частин, агрегатів, енергоносіїв, паливо-мастильних матеріалів.

«Виконуючи в повному обсязі послуги з пільгових перевезень, підприємство постійно недоотримує кошти з державного бюджету за ці перевезення. В середньому відшкодовуються 60% понесених втрат», - розповіли у «Львівелектротрансі».
Підприємство у 2013 році за фінансовими результатами понесло збитки в сумі 22 млн грн. Для збереження підприємства протягом останніх років було впроваджено ряд жорстких заходів економії витрат.

У «Львівелектротрансі» зазначили, що з 1 січня 2013 року мінімальна зарплата на підприємстві повинна була бути підвищена до 1147 грн, але через відсутність коштів цього не вдалося зробити. Крім того, ЛКП змушене проводити жорстку економію при проведенні ремонтів рухомого складу.

«Для забезпечення стабільної роботи ЛКП «Львівелектротранс» щодо надання послуг належної якості з перевезення пасажирів міським електричним транспортом, виникла необхідність підвищення тарифу на проїзд в міському електротранспорті до економічно обґрунтованого розміру 2 грн», - повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, після численних обговорень та громадських слухань і попри обурення громадськості з 1 травня у Львові все ж подорожчав проїзд у маршрутках до 3 гривень.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту