Середа, 18 вересня

Новини Львів

07.05.2014 17:11

У санаторіях Моршина та Трускавця нарешті буде можливість проголосувати

версія для друку

Перевірка списків виборців на Львівщині проводиться щомісяця і 24 установи та організації надсилають дані для внесення змін у реєстр виборців. Про це на прес-конференції повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Федір Алєйнкіков, інформує кореспондент Галицької правди.

За словами Алєйнікова, загалом від часу попередніх виборів у реєстр виборців внесено 103 тисячі осіб, які досягли 18 річного віку і виключено 130 тисяч осіб, які померли.

«Загалом було внесено 750 тисяч змін у тих 2 мільйонах списках виборців, які є у Львівській області. Станом на сьогодні, на Львівщині можуть голосувати 1 957 548 виборців Львівщини. Буде створено 2144 дільницю, з них 66 спеціальних дільниць у стаціонарних лікувальних закладах області, де є 19112 ліжкомісць, але реально буде голосувати 5880 виборців», - розповів Федір Алєйніков.

Він також додав, що у області також буде створено шість спеціальних дільниць у пенітенціарних закладах області, де будуть голосувати 2850 виборців. Також у області створено 8 дільниць на тимчасовій основі, зокрема дві у Моршині та дві у Трускавці, де зможуть проголосувати відпочиваючі у санаторіях. Раніше, зазначив Алєйніков, такої можливості на Львівщині не було.

Також він додав, що дві дільниці буде створено у Галицькому та Сихівському слідчому ізоляторах. Начальник відділу також наголосив, що на цих виборах на членів ДВК покладається обов’язок особисто перевірити факт, чи справді виборець не здатний тимчасово пересуватись. Загалом же у області 36 363 виборці голосуватиме за місцем свого перебування

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту