Середа, 18 вересня

Новини Львів

08.05.2014 13:31

У Львівському трамваї виявлено зброю викрадену з райвідділу міліції

версія для друку

Кількість переглядів: 1, версія для друку Працівники міліції встановили, що знайдені пістолети Макарова були викрадені із Залізничного райвідділу міліції під час подій в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року.

У Франківський райвідділ міліції, 6 травня, надійшло повідомлення від працівниці ЛКП «Львівелектротранс».

Жінка, яка працює водієм трамваю,   повідомила, що о 00:35 під час перегону трамваїв у трамвайному депо по вулиці Городоцькій у Львові, вона виявила в салоні одного із незачинених трамваїв, біля входу у кабіну водія, пакет, в якому знаходились предмети, візуально схожі на пістолети.

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що у пакеті знаходилося дев’ять пістолетів Макарова та дев’ять магазинів до них. «Проведеною перевіркою встановлено, що знайдена зброя була викрадена із Залізничного райвідділу міліції під час подій у ніч з 18 на 19 лютого у Львові», – зазначив начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.

Окрім того, очільник міліції Львівщини наголосив, що добровільна здача зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів звільняє особу від кримінальної відповідальності.

 «Вкотре наголошуємо, що громадяни, які добровільно звернулися до органів внутрішніх справ з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігаються у них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

У разі  вилучення такої зброї працівниками міліції громадяни будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством», – додав Дмитро Загарія. 

Повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту