Середа, 18 вересня

Новини Львів

13.05.2014 13:57

"Океан Ельзи": 20 років разом

версія для друку

Саме під таким гаслом легендарний український рок – гурт «Океан Ельзи» вирушить у турне містами України. Концерти відбудуться в Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Дінпропетровську, Харкові, Києві та Одесі.

У Львові шанувальники «Океан Ельзи» зможуть вживу насолодитися шаленим драйвом та щирими емоціями улюбленого гурту в суботу 31 травня. Концерт відбудеться на стадіоні «Арена – Львів».

Варто відзначити, що у Львові концерти «Океан Ельзи» завжди відрізняються своєю феєричністю, оскільки лідер гурту Славко Вакарчук провів у Львові свої шкільні та студентські роки та познайомився з музикантами, з якими разом і створив гурт 12 жовтня 1994 року.

Загалом за роки своєї активної діяльності гурт випустив 8 студійних альбомів.І хоча склад гурту зазнавав змін, як це було в 2004 році, гурт не втрачає своєї популярності як на території України,так і в межах Східної Європи та Росії.

Варто відзначити, що гурт «Океан Ельзи» ніколи не залишався осторонь важливих суспільних та політичних процесів.Під час Євромайдану, 15 грудня 2013 р. «Океан Ельзи» виступив у «золотому складі» на сцені київського Майдану. Концерт зібрав близько 100 тисяч людей.

Нагадаємо також, що в 2014 р. Святослав Вакарчук та Океан Ельзи отримали премію YUNA-2014 в 4 номінаціях (Вакарчук переміг у номінаціях "Найкращий композитор" і "Найкращий автор слів", а ОЕ: "Кращий гурт" і "Альбом року" - "Земля").

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту