Середа, 18 вересня

Новини Львів

14.05.2014 17:01

Кримським татарам можуть призупинити виплату соціальної допомоги

версія для друку

Айваз Абдурахманов, батько п’ятидітньої сім’ї кримських татар, яка переїхала із Нижньогірського району Криму на тимчасове проживання до Львова.,(зроб пос. На статтю) розповів кореспонденту Галицької правди, що його дружину при візиті з метою оформлення соціальної допомоги  повідомили, що з 1 червня таку допомогу виплачувати призупинять.

Сім'я, яка прибула із Криму до Львова, була поселена у санаторії у Великому Любіні, що у Городоцькому районі, відтак вони звернулись у цьому районі в управління соціального захисту. Кореспондент Галицької правди звернувся в  Управління праці та соціального захисту населення Городоцької РДА Львівської області, але там зазначили, що не володіють інформацією про призупинення виплат.

Гельбич Василь, начальника відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог зазначив, що таку виплату дійсно тимчасово призупинять у зв’язку з відсутністю в кримських татар документів, які засвідчують їхнє місце проживання. Також Василь Гельбич зазначив, що питання про доцільність виплат соціальної допомоги кримським татарам будуть вирішувати.

Оксана Яковець, заступник директора департаменту соціального захисту розповілаГалицькій правді, що насправді немає ніякого листа з міністерства про те, щоб призупинити виплати допомоги 1 червня кримським татарам, які переїхали на материкову частину на тимчасове проживання. 

“Є лист від Міністерства соціального захисту про те, щоб соцдопомогу виплачували у відповідності до українського законодавства. А для цього сім'я, яка претендує на таку допомогу повинна подати усі необхідні документи з місця проживання, тобто з Криму”, - говорить пані Оксана.

Також вона зазначила, що жодних проблем з виплатами не повинно бути. Просто з Криму потрібно отримати довідку-атестат про стан виплати допомоги. Після отримання такої довідки допомога буде нароховуватись уже по фактичному місцю проживання.Департамент соцзахисту ЛОДА надіслав запит до упралінь соцзахисту в Криму, аби ті переслали до Львова такі довідки-атестати тих кримських татар, які зараз проживають у Львові. 

Проте скільки часу будуть йти такі довідки і чи надійдуть взагалі важко сказати, враховуючи що Крим нині фактично належить до РФ. Тим не менше, якщо отримати таку довідку-атестат проблем з виплатами соціальних допомог у кримських татар не повинно бути. 

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту