Середа, 18 вересня

Новини Львів

15.05.2014 13:15

Садовому і його чиновникам принесли шини

версія для друку

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради активісти “Правого сектору” вимагали відставки чиновників міськради. Вони прийшли до зали із плакатами з надписами "Андрій Галушка. Парковому кату - шину під хату", "Може час міняти мера", "Володимир Олійник, руки геть з кишень львів'ян", "Садовому трансферний квиток в пекло", також активісти притягли в мерію шини., повідомляє Галицька правда,.

«Ми прийшли до депутатів, щоб вони нас почули: майно міста належить громаді, а не чиновникам. Ми вимагаємо припинити незаконну вирубку дерев. Крім того, у Львові незаконно і безпідставно був піднятий тариф на проїзд у маршрутках. Тому ми вимагаємо негайно це скасувати. Більше того, міська влада на тендерах віддає маршрути підприємствам, які не мають достатньої кількості водіїв та автобусів», – зазначив керівник «Правого сектора» Львівщини Віталій Сергатюк .

Також активісти вимагали пересадити першого заступника Садового Олега Синютку на маршрутку, аби той побачив, які “якісні” перевезення у Львові за 3 грн.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту