Середа, 18 вересня

Новини Львів

15.05.2014 16:33

Забудовнику на Озаркевича нададуть взамін дві ділянки, проте менші

версія для друку

Для влаштування майданчика відпочинку, ослаблення суспільної напруги та врегулювання конфліктної ситуації, буде відчужено 8 об’єктів нерухомого майна на вул.Озаркевича, 4, які належать на праві власності ТзОВ «Розвиток нерухомості».

Відповідну ухвалу прийняла сьогодні сесія ЛМР.

За словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, відповідно до цієї ухвали, ТзОВ «Розвиток нерухомості» погоджено місце розташування земельних ділянок та надано дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду. «Це ділянка на пр.Чорновола, 69, площею 0,2700 га та ділянка на вул.Струмок – Масарика, 7, площею 0,1750 га. Ці дві ділянки є менші за своєю площею, ніж ділянка на вул.Озаркевича. Наступними рішеннями міської ради пропонуватиметься затвердити проект землеустрою  і розірвати договір земельної ділянки на вул.Озаркевича», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Також ТзОВ «Розвиток нерухомості» повинен буде підписати з міською радою договір пожертви та безоплатної передачі будівель, що на вул. Озаркевича.
Нагадаємо, минулого тижня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, яким надав управлінню охорони історичного середовища ЛМР функції замовника проведення оцінки нерухомості майна на вул.Озаркевича, 4.


Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту