Середа, 18 вересня

Новини Львів

16.05.2014 12:38

В понеділок черговий пікет проти губернатора Сех

версія для друку

В понеділок 19 травня активісти вкотре пікетуватимуть одіозну чиновницю-свободівку Ірину Сех. Під час пікету планують обдарувати губернатора Ірину Сех шубою.

Нагадаємо, Ірина Сех в знак протесту, що їй закидають марнотратство, принесла на прес-конференцію свою шубу і мала намір її порізати, проте їй завадили журналісти.

Активісти пікету зазначають, що Ірина Сех проігнорувала усі їхні вимоги, оскільки керується вказівками своєї політичної сили ВО "Свобода" і продовжує порушувати Конституцію України, відмовляючись здавати свій депутатський мандат, та ще й при цьому переслідує інтереси не громади, а своєї політичної сили!

Відтак, 19 травня, о 12:00 відбудеться черговий ПІКЕТ "ПРОТИ СЕХ".

«Ми не зупинимося до тих пір, поки ці чиновники не зрозуміють, що їх час коли вони робили нас рабами минув. Тепер вони будуть служити людям або підуть геть», - зазначають організатори.  

Також на сам пікет активісти планують подарувати Ірині Сех "ШУБУ ВІД ГРОМАДИ ЛЬВОВА", тому звертаються до не байдужих, «якщо хтось має підходящий варіант, який не шода подарувати - обов'язково повідомити.


Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту