Середа, 18 вересня

Новини Львів

16.05.2014 19:57

Порядок під час виборів на Львівщині забезпечуватимуть 4 тисячі міліціонерів

версія для друку

На Львівщині під час дострокових виборів Президента України 25 травня охоронятимуть громадський порядок майже 4 тис. міліціонерів. Також до охорони міста долучаться представники громадських формувань. 

Як повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області на Львівщині буде діяти 12 територіальних виборчих округів на яких буде знаходитися 2151 виборча дільниця. З моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів та до передачі їх виборчим окружним комісіям правоохоронці охоронятимуть приміщення дільничних виборчих комісій та приміщення для голосування з метою недопущення порушення громадського порядку та провокацій.


«З моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів та до передачі їх виборчим окружним комісіям правоохоронці охоронятимуть приміщення дільничних виборчих комісій з метою недопущення їх блокування чи захоплення. Основне завдання правоохоронців – забезпечити безпеку громадян, їхні права, свободи і законні інтереси, запобігати правопорушенням та їх припинення. На кожній дільниці, де проводитиметься голосування, цілодобову охорону забезпечуватимуть працівники міліції», - зазначив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області – начальник міліції громадської безпеки полковник міліції Сергій Маруняк.

Також проводяться ретельні інструктажі особового складу, працівники міліції націлюються на суворе дотримання законодавства України, витримку, уникнення провокацій, реагування на звернення громадян та вжиття оперативних заходів для припинення можливих протиправних дій.

«Для забезпечення охорони громадського порядку та недопущення провокацій на Львівщині буде задіяно майже 4000 працівників міліції. Правоохоронці спільно з громадськими активістами забезпечуватимуть цілодобову охорону на 2151 виборчій дільниці», - повідомив Сергій Маруняк.

Він наголосив, що жодного втручання у сам виборчий процес з боку правоохоронців бути не може. Також співробітники органів внутрішніх справ будуть забезпечувати охорону під час транспортування бюлетенів на виборчі дільниці і на територіальні виборчі комісії. На допомогу працівникам міліції будуть залучатися учасники громадських організацій.

«З усіма працівниками проводяться заняття по вивченню законодавства України щодо виборів. Також, моделюються ситуації, що можуть виникати під час проведення виборчого процесу та відпрацьовується алгоритм дій щодо їх вирішення. Ми докладемо максимум зусиль, щоб не допустити будь-яких позаштатних подій на виборчих дільницях. Якщо ж вони все-таки будуть виникати - будемо оперативно реагувати», - додав Сергій Маруняк.Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту