Середа, 16 жовтня

Новини Львів

19.05.2014 14:52

Якщо Сех не піде то її винесуть

версія для друку

Сьогодні біля приміщення Львівської ОДА пройшов пікет проти Голови Львівської ОДА Ірини Сех за участі громадських активістів та представників громадських організацій.

Як розповів кореспондент Галицької правди учасники пікету вимагають відставки Ірини Сех, адже вона порушує Конституцію України, в якій чітко зазначено, що поєднювати водночас посаду губернатора та мандат народного депутата не можна.Ірині Сех учасники протесту принесли шубу, та вимагали, щоб вона вийшла, проте, як виявилося на робочому місці її не було.

Учасники також тримали транспоранти, на яких були зображені карикатури Сех та написи: «Сех на двох стільцях не всидиш», «Львів не ліс,  бабло не зрубиш»,  «Не топчи конституцію» , «На сході сепаратисти на заході аферисти» та скандували «Геть сволоту з України».

На мітингу були присутні представники ГО "Дорожний контроль-Львів", ГР "Автономний опір", ГФ "Народна Самооборона", ГО "Активне товариство Львівщини", ГО "Варта-700", ГО "Вектор європейського розвитку -- Варто", ГФ "Рабів до раю не пускають", ГІ "Автосотня самооборони", ГО "За Правду за Людей", ГО" Комітет з боротьби з організованою злочинністю та корупцією",ГФ "Афганська сотня".

Проте, були присутні також прихильники «Свободи», які намагалися перекричати учасників протесту, та заявляли, що вони московські провокатори, які хочуть «розхитати» ситуацію у Львові, але «Свобода» цього не допустить.Також літні жіночки та чоловіки скандували «Молодь за Сех», що виклкиало у присутніх лише сміх.

Противників та прихильників Сех розділяли декілька десятків правоохоронців, а також «Самооборона». Загалом пікет пройшов спокійно, хоч з взамними образами та спекуляціями щодо Майдану та національних цінностей.Представник від «Автономного  опору» висловив позицію, що Сех не хоче йти з посади губернатора, адже має завдання забезпечити «Свободі» адмінресурс на президентських виборах,в яких бере участь лідер «Свободи» Олег Тягнибок»:

«Якщо Москва, звідки ви фінансуєтесь, побачить, що Тягнибок не має підтримки у Львові, то ви не отримаєте гроші більше і про місцеві вибори можете забути», - заявив Зенон Дашак.

Іван Спринський  - координатор "Автосотні самооборони"закликав не створювати картинку для російських  телеканалів і не робити ескалації конфлікту, а створити ініціативну группу  з 7 осіб, і сісти за стіл переговорів.  

Наприкінці представник ГО «Вектор європейського розвитку» Роман Салабай повідомив учасників протесту, що завтра відбудеться «круглий стіл» за участю ініціативної групи та Ірини Сех: «Здається нас почули», - зазначив він.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту