Вівторок, 15 жовтня

Новини Львів

20.05.2014 10:05

Львів’яни везуть одеситами вагон спільних цінностей

версія для друку

Сьогодні о 19:40 на пероні Головного вокзалу Львова почнеться посадка на поїзд Львів-Одеса. Потяг відправляється в дорогу з особливим вагоном -- «спільних цінностей». Нульовий вагон(між 8 і 9-м) буде облаштований по-домашньому, щоб нагадати цінності, які нас українців об’єднують – це атмосфера спокою, миру, затишку і тепла рідного дому. Проїхав до Одеси, чи навпаки до Львова, а відчуття, ніби і не виходив з хати, бо Україна – це наш спільний дім.

Прибуває в Одесу потяг о 8:36 в середу 21 травня.

Зранку з 11.00 в день відправки 20.05 у вівторок(вагонне депо, Левандівка, Курмановича, 1) волонтери почнуть облаштовувати вагон всередині, вішати фіранки та закінчувати приготування до відправлення.

“Веземо з собою до Одеси цілий вагон спільних цінностей. Беремо з собою врівноважену львівську атмосферу та резервний запас спокою, акумульованого у вузьких вуличках старого міста. В свою чергу сподіваємося на одеський шарм та колорит привезений до Львова. Збираємося до Одеси, до своїх друзів, бізнес-партнерів, колег за фахом, однокурсників. Одеса та Львів завжди були близькими. Нас поєднувала душевна простота і почуття гумору. Ми завжди були інтернаціональними та відкритими для світу містами. В нас багато спільного... Ну хоча б два чудових Оперних театра. Нас поєднує спільне минуле, нам не дасть розгубитися спільне майбутнє”, - зазначають організатори.

Таким чином львів'яни хочуть підтримати одеситів і поділитись своїм спокоєм у цей непростий час. Львів’яни також добре знають, що таке біль втрати і розуміють вагу співчуття.

“Всі ми – насамперед люди. Наші цінності – спільні. Це мир та спокій, родинне тепло та уважне ставлення до потреб кожного. Тому, хто намагається посіяти недовіру і ворожнечу між мешканцями України, не місце в нашому спільному «поїзді дружби». Цим поїздом подорожують лише люди із чистою душею та добрими намірами”, - певні організатори.Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту