Середа, 16 жовтня

Новини Львів

21.05.2014 14:12

Газопостачання через негоду не отримують 863 споживача на Львівщині

версія для друку

Станом на 21 травня 2014 року працівники ПАТ «Львівгаз» відновили постачання блакитного палива у три села Старосамбірського району на Львівщині, які наприкінці минулого тижня потерпіли від сильних опадів.

Зокрема, подолати наслідки негоди та повернути газ вдалося більше як чотирьом сотням споживачів у селах Тершів, Спас та Бусовисько. Наразі, через наслідки негоди потерпають ще 863 споживача Страросамбірського району. Газопостачання не подається до шести сіл у зв’язку з продовженням відновлюваних робіт на ділянці газопроводу, який проходить між селами Бусовисько – Стрілки. Окрім того, триває заміна газопроводу довжиною 100 метрів у селі Терло.

«Відновлення газопостачання на цих ділянках потребує клопіткої роботи. Після ліквідації ушкоджень на газопроводах працівникам необхідно провести спеціальну перевірку труб та випробувати газопровід на міцність. Якщо вони витримають випробування, тоді ми зможемо відновити подачу газу. Однак, це типчасовий захід. Адже в майбутньому, щоб уникнути таких пошкоджень, ми будемо проводити роботи з укріплення газопроводів», - відзначає головний інженер ПАТ «Львівгаз» Дмитро Сдобнов.

Після негоди газопостачання на Львівщині вдалося відновити майже 90% споживачів. Наразі над подоланнями наслідків сильних дощів ще у шести селах Старосамбірського району продовжують працювати більше трьох десятків людей та шість одиниць техніки.


Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту