Середа, 16 жовтня

Новини Львів

22.05.2014 13:38

Стоматологи оголосили безстрокове голодування

версія для друку

Сьогодні стоматологи  Комунальної 4-ої стоматологічної поліклініки,які вже 10 день пікетують під львівською міською радою оголосили про безстрокове голодування, доки місцева влада не почує їхню вимогу – звільнити головного лікаря поліклініки  - Ляльку Галину, яка за свідченнями стоматологів займається поборами і порушує честь та гідність колективу поліклініки, порушуючи закон про належні умови праці.

Як повідомив кореспондент Галицької правди учасники протесту перенесли свій пікет від головного входу в міську раду до кабінету міського голови Львова Андрія Садового, який їм обіцяв вирішити їхню проблему «кардинально».

Стоматологи виявили ініціативу піти на прийому до мера,щоб з ним поспілкуватися про хід вирішення їхньої проблеми,однак на робочому місці його не було, а кабінет був зачинений. Учасники заявили, що будуть чекати на мера біля його кабінету доти,доки він не прийде.

Один з присутніх стоматологів розповів,  що начальник міського управління охорони здоров’я Володимира Зуб ігнорує їхні вимоги, адже їхню проблему мали ще вирішити 15 квітня, адже саме Володимир Іванович призначив Ляльку головним лікарем і заявив колективу, що якщо її кандидатура буде викликати обурення, то щоб колектив прийшов з конкретними фактами і її замінять.

Пан Олег також зазначив,що Зуб з ними навіть не вітається і каже,що вони боряться за посади, хоча колектив хоче просто нормального ставлення,а не хамського.
На протесті також був присутній представник Правого сектору Віталій Сергатюк, який пообіцяв стоматологам, що якщо влада не виконає їхню вимогу, то вони винесуть  посадовців з кабінетів і хай шукають притулку в Москві як кримський "беркут".

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту