Середа, 16 жовтня

Новини Львів

23.05.2014 12:02

Вночі чиновники Садового виганяли із ратуші голодуючих стоматологів

версія для друку

Про це голодуючі протестувальники сьогодні вранці  повідомили кореспондента Галицької правди.

За словами стоматологів, близько 12 ночі до них підійшов  директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради  Олег Березюк і з допомогою охоронців намагався їх прогнати, однак міліція, яка приїхала на місце подій, стала на захист голудуючих:

«Прийшов пан Березюк і сказав, що ми тут не маємо права перебувати і він має всі підстави і документи, щоб нас звідси погнати. Прийшов знизу “security” і сказав, що нас звідси вижене, ми йому  сказали хай худобу виганяє в себе  зі стайні.

Приїхали правохоронні органи з галицького району,подивилися на наш дозвіл на голодування , і сказали Березюку,  що ми маємо право тут перебувати.  Березюк був в істериці,  тому що як то так міліція  захищає протестувальників, брати хабарі  то може, а вигнати протестувальників не може.

Приїхав наш юрист, якому надали ці документи,  згідно якими нас мали вигнати, - це були інструкції, що  міська рада, -  це режимний об'єкт і голодувати тут не можна. Але наш юрист аргументовано зазначив, що це інструкції для чиновників. Годинку вони ще  пошуміли,просили, щоб ми пішли. А міліція сказала, що не має підстав нас виганяти», - зазначив лікар  - стоматолог Олег Мисків.

Як повідомляла Галицька правда, 22 травня стоматологи 4 – ої комунальної стоматологічної поліклініки після 10 денного пікету під ратушею оголосили про голодування під кабінетом міського голови Львова.

Нагадаємо, стоматологи вимагають звільнення головного лікаря Галини Ляльки, яка збирає з них побори і принижує їхню честь і гідність.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту