Неділя, 17 листопада

Новини Львів

30.05.2014 13:23

Активісти пікетуватимуть Міндоходів за смерть молодої жінки

версія для друку

Сьогодні о 15.00 близько десятка громадських активістів Львова прийдуть на зустріч до заступника начальника-в.о. керівника ГУ Міндоходів Львівщини Дениса Шмигаля вимагати пояснень щодо трагічної загибелі підприємця, яка сталася у будівлі відомства 29 травня.

Про це у коментарі IA ZIK повідомив керівник Афганської сотні у Львові Ігор Коцюруба.

Про свій візит громадські активісти повідомили Шмигалю у телефонній розмові.

«Я Шмигалю перетелефонував, пояснив, щоб ми не палили ту податкову – нехай нас прийме. Він погодився», – повідомив керівник Афганської сотні.

На розмову до Шмигаля прийдуть представники Афганської сотні, інших громадських організацій – «Рабів до раю не впускають», «Дорожнього контрою».

«Ми хочемо почути логічні пояснення. Хочемо дати йому зрозуміти, що такий варіант, що сама дівчина прийшла і навіть не заходила до інспектора, а, можливо, їй хтось зателефонував і вона викинулася з вікна – не пройде», – наголосив Коцюруба.

Він також зауважив, що громадські активісти планують провести своє розслідування самогубства підприємця у стінах ГУ Міндоходів.

Тим часом голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулася в головне управління МВСУ у Львівській області та прокуратуру у Львівській області щодо якнайшвидшого і ретельного розслідування справи про доведення до самогубства у зв’язку із загибеллю у Львові жінки-підприємця.Як зазначає Ірина Сех, ймовірною причиною трагедії – самогубства молодої жінки-підприємця – став тиск з боку податківців.

«У системі діяльності податкових органів не відбулося якісних змін. На посадах перебувають ті ж люди, які впродовж років керувалися методами тиску, шантажу, залякування бізнесу. І от сьогодні поживаємо гіркі плоди такої кадрової політики. Я зверталася до керівництва Міндоходів та наполегливо просила призначити керувати ДПС на Львівщині відповідальних людей, які не заплямовані співпрацею з режимом, не були задіяні до злочинних схем. Однак цього не відбулося», – зазначає голова ЛОДА.

Нагадаємо, вчора 29 травня з десятого поверху будівлі ГУ Міндоходів у Львівській області на вул. Стрийській, 35 у Львові вистрибнула з вікна молода жінка – приватний підприємець, в якої залишилась 2 місячна дитина.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту