Неділя, 17 листопада

Новини Львів

02.06.2014 15:07

Львівська облрада виділила 110 тис. грн на вшанування пам’ятних дат та місць за кордоном

версія для друку

На засіданні постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради був затверджений розподіл коштів, виділених з обласного  бюджету  на заходи з вшанування пам’яті про визначних осіб, відзначення пам’ятних дат та місць за кордоном (на території Республіки Польща), повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Участь у засіданні комісії взяли керівники cуспільно-культурних товариств та громадських організацій депортованих  українців Львівщини.

Зокрема, з обласного бюджету будуть виділені кошти на: заходи, які відбудуться у с. Млини та с. Явірник-Руський, приурочені вшануванню пам’яті автора мелодії Державного Гімну України отця Михайла Вербицького; традиційні урочистості на Пикулицькому Українському Воєнному цвинтарі; вшанування пам’яті 366 жертв у с. Павлокома.

За сприяння Львівської обласної ради відбудеться вшанування пам’яті вояків і старшин Армії УНР, похованих на українському цвинтарі у м. Ланьцут, українських жертв у с.Пискоровичі та м.Лежайську, полеглих воїнів УПА в місцевості Монастир-Бучина біля с.Верхрата, безневинно загиблих українців в с.Гораєць та с. Люблинець.
Члени суспільно-культурних товариств візьмуть участь у відзначенні свята мучеників холмських та підляських у м.Холм, свята Турковицької Матері Божої в с.Турковичі, свята Холмської ікони Божої Матері в м. Холм тощо.

У 2014 році на заходи з вшанування пам’ятних дат та місць за кордоном з обласного бюджету буде виділено 110 тис. грн.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту