Субота, 21 квітня

Новини

14.06.2017 17:30

ПАТ «Подільський цемент» передав у користування надзвичайникам сучасне пожежне авто

версія для друкуПро це повідомляють у ПАТ «Подільський цемент».

Відтак, пожежний автомобіль типу автоцистерни на базі КрАЗ, яка вміщає 10 м3 води, з насосом зі швидкістю подачі 60 л/с, що перебуває у власності ПАТ «Подільський цемент», передано в користування рятувальникам Кам’янеччини. 

«Дотепер даний пожежний автомобіль використовували виключно на заводі, а зараз його передаємо професіоналам-рятувальникам для забезпечення потреб громадськості міста та Гуменецької ОТГ. Сподіваємось таким чином долучитися до питань безпеки мешканців, адже, на жаль, небезпечні ситуації із вогнем все ще мають місце в нашому житі» – зауважив голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав Козленко.

У свою чергу, начальник 2 ДПРЗ м. Кам’янця-Подільського Олег Іванюк від імені всього особового складу загону подякував за таку приємну ініціативу з боку бізнесу, що є підтвердженням системної співпраці між ДСНС та ПАТ «Подільський цемент».

Нагадаємо, раніше, за допомогою місцевої та обласної служб порятунку на території підприємства відбулись масштабні практичні заняття з навчально-тренувальної евакуації персоналу та локалізації умовної пожежі.

Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту