Неділя, 22 липня

Новини

10.08.2017 12:00

В Україні майже на 20% підняли ціни на алкоголь

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Вчора уряд ухвалив постанову про підвищення мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. 

Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби було збільшено на 14-19,41%; віскі, ром та джин – на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) – на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі – на 7,1-13,3%.

Як заявили у міністерстві, розмір мінімальних цін на алкоголь, який діє сьогодні, запроваджено у листопаді 2016 року, однак цьогоріч зросли ставки акцизного податку на переважну більшість алкогольних напоїв.

"Сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв. До Мінекономрозвитку надійшли чисельні звернення учасників ринку, які наголошували, що чинні мінімальні ціни не покривають їхні операційні витрати. Внаслідок цього, на думку асоціацій виробників алкогольної продукції, послаблюється конкуренція з боку легальних виробників і збільшується частка недобросовісних виробників", – зазначили у Мінекономрозвитку.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту