Неділя, 22 липня

Новини

11.08.2017 16:00

Держгеокадастр Львівщини надав адмінпослуг більше ніж на 2 мільйони гривень

версія для друку

Про це повідомила прес-служба ГУ Держгеокадастру в Львівській області.

Від початку року працівники головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали більше 144 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 118 тисяч послуг. Також більше 26 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,39 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 21,4 тисячі таких запитів, що становить 78% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

«Завдяки щоденній роботі працівників Держгеокадастру громадяни мають можливість отримувати весь спектр послуг пов`язаний з веденням Державного земельного кадастру. Кількісно, облік наданих послуг вже ведемо на десятки тисяч опрацьованих звернень, чого вдалось досягнути за допомогою відбору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, запровадження та розширення переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (46307), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (20154). Також, безоплатно, надано 13 тисяч довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Додамо, що від початку року працівники головного управління Держгеокадастру Львівщини надали більше 120 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту