П'ятниця, 22 червня

Новини

08.09.2017 14:00

У 2018 році ЗНО з іноземних мов доведеться здавати по-новому

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Міністерство освіти прийняло рішення з 2018 року затвердити на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов тести двох рівнів складності: В1 і В2, а також прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. 

Тест рівня В2 складатимуть випускники 2018 року, які зараховуватимуть результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державний екзамен.

ЗНО-2018 проходитиме з 22 травня до 14 липня з 11 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Кожен учасник має право скласти тести щонайбільше з 4 навчальних предметів. Випускникам шкіл результати ЗНО з 3 предметів зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації. Учні мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір); історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова (на вибір).


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту