П'ятниця, 24 cічня

Новини

29.09.2017 13:00

Точка неповернення АБО точка відліку?

версія для друку


З 2013 року Господарським судом Житомирської області ведеться розгляд справи про банкрутство ТОВ "Фактор Капітал" (м. Черняхів, вул. Куйбишева, 77). Ця компанія входить в однойменну групу компаній "Фактор" житомирського бізнесмена Сергія Тищенка.

Засновником групи "Фактор", в яку, крім ТОВ "Фактор Капітал", входять пов'язані юридичні особи – ТОВ "Фактор Ексім" (м. Київ, вул. Кіквідзе, 11.) і ТОВ "Фактор Коммерс" (м. Київ, вул. Кіквідзе, 11а), а також інші компанії, є батько Сергія Петровича Тищенка – Петро Адамович Тищенко.

Учасники та посадові особи даних підприємств є пов'язаними особами, бенефіціари, контролери, вигодонабувачі, маютьспільну структуру власності. Практично всі ці компанії зараз перебувають на порозі банкрутства або вже оголошені банкрутами.

Всього у компаній групи "Фактор" налічується два десятки кредиторів, в тому числі і українські банки. Зокрема, борг ТОВ "Фактор Капітал" перед Укрексімбанком становить 1 млрд грн. Великі банківські кредити "Фактор" залучав для фінансування двох напрямків бізнесу: розширення мережі автозаправок і девелоперських проектів.

 До кризи 2008 року компанія активно розвивалася і навіть входила в трійку найбільших імпортерів нафтопродуктів. Але на подальшу долю компанії вплинули не тільки світова фінансова криза, а й зміна влади. При режимі Януковича, компанію, як і багатьох інших, витіснили з ринку нафтопродуктів привілейовані оператори, які працювали під крилом Сергія Курченка.

 Тіщенко намагався знайти нові ніші для бізнесу. Група розвивали торгівлю скрапленого газу: її роздрібна мережа сьогодні складається з 17 АГНКС. Паралельно Тищенко зайнявся видобутком нафти: з лютого 2012 року ведеться розробка нафтових родовищ в Полтавській області. Також бізнесмен почав розвивати завод хімічного машинобудування в Житомирській області.

"Варто зазначити, що ключові принципи, закладений в роботі ця компанії, стали чесність, відкритість, надійність і компетентність. Ці принципи є головними, адже саме вони продовжують бути міцним фундаментом для успішної роботи групи компаній "Фактор" вже багато років" , – каже в своєму зверненні до громадськості засновник "Фактора" Сергій Тищенко на офіційному сайті групи. Наскільки його уявлення про власний бізнес відповідає нинішні реалії – покаже час.

Автор  Ольга Скворцова


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту