Вівторок, 19 червня

Новини

06.10.2017 17:30

Рекультивація Грибович триватиме до дев'яти років

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на Міжнародному екологічному форумі французька компанія Egis презентувала проект рекультивації полігону в селі Великі Грибовичі.

Як зазначив проектний менеджер Egis Крістофер Раунд, пріоритетом є очищення фільтратів і рекультивація безпосередньо східного зсуву полігону.

"Важливою складовою проекту реалізації рекультивації є заходи для відведення фільтрату у підніжжя сміттєзвалища та забезпечення збору фільтрату в екрановий ставок для його зберігання до очищення. Також нам потрібно забезпечити правильне збирання і відведення звалищного газу з тіла сміттєзвалища та його утилізацію через спалювання", – наголосив Крістофер Раунд.

За його словами, для відведення звалищного газу потрібно провести зонування відповідно до віку відходів, провести моніторинг для перевірки об’ємів його утворення, а також необхідно оцінити потенціал генерування електроенергії від якісного звалищного газу.

Згідно з проектом, роботи на східному зсуві полігону триватимуть 2-3 роки, а інших ділянок Грибовицького полігону – 4-6 років.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту