Вівторок, 11 грудня

Новини

07.12.2017 14:00

В Україні створили нову установу для контролю освітніх закладів

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Вчора під час засідання уряд створив Державну службу якості освіти України, яка засновується на базі Державної інспекції навчальних закладів і матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

Як заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, єдиним плановим заходом державного нагляду щодо шкіл буде інституційний аудит. Він має проводитися раз на десять років працівниками територіальних органів Державної служби якості освіти.

«Основним завданням інституційного аудиту є не «покарання винних», а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їх діяльності та якості результатів навчання учнів. Отже, «державний нагляд» має перетворитися на інструмент забезпечення якості та єдності державної політики в сфері загальної середньої освіти. Крім того Держслужба отримує повноваження звертатися до судів з позовами про зобов’язання органів місцевого самоврядування, місцевих органів управління освітою усунути порушення та виконати вимоги законодавства в сфері освіти», –  наголосила Лілія Гриневич.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту