Понеділок, 10 грудня

Новини

12.01.2018 17:30

У Львові визначились із компенсацією за проїзд пільговиків у транспорті

версія для друку

Сьогодні, 12 січня, виконавчий комітет Львівської міської затвердив граничні коефіцієнти співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у громадському транспорті Львова.

Згідно з проектом рішення, міськрада встановила коефіцієнт пільговиків у львівських маршрутках 0,59, в електротранспорті – 1,09.

"Відповідно до даних статистики, наприкінці минулого року виконком прийняв рішення, згідно з яким ми будемо замовниками послуги з визначення пасажиропотоків та стратегії розвитку громадського транспорту Львова. Поки цю стратегію розроблятимуть, за основу ми взяли ці коефіцієнти. Коефіцієнт 0,59 – це приблизно 34-37% пільговиків (у маршрутках, – ред.)", – пояснив в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика.

За його словами, на основі затверджених коефіцієнтів перевізникам виплачуватимуть компенсації за пільгові перевезення у міському транспорті.

Зазначимо, у Львові сьогодні є 24 категорії пільговиків. А за даними 2016 року, понад 60% львів'ян користуються пільгами в міському транспорті.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту