Неділя, 21 жовтня

Новини

05.01.2018 17:30

"Львівська політехніка" змінила деякі правила цьогорічного вступу

версія для друку

Про це повідомила прес-служба "Львівської політехніки".

Про зміни в правилах вступу та навчання йшлося на останньому в минулому році засіданні Вченої ради університету.

Щодо основних змін у правилах прийому і навчання, то під час прийому на навчання здобувачів ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти Приймальна комісія буде керуватися переліком конкурсних предметів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для спеціальностей, визначених Міністерством освіти і науки України. А для небюджетних конкурсних пропозицій Університет отримав право вибирати дві третіх предметів із переліку ЗНО самостійно.

У конкурсному ж балі вступників не враховуватимуть середній бал додатку до атестату про повну загальну середню освіту. Мінімальний прохідний бал за всіма сертифікатами із зазначених предметів становитиме 100 балів. Діятиме ЗНО 2016–2018 років, окрім іноземної мови, сертифікати якої діють лише за 2018 рік.

Відбудуться також зміни у принципі формування максимального обсягу державного замовлення для здобуття ступеня бакалавра:

110% – якщо максимальний обсяг у 2017 році виконано повністю;

90% – якщо максимальний обсяг виконано менше, ніж на 50%;

50% – якщо на граничний обсяг не надано жодної рекомендації;

100% – в усіх інших випадках.

Відбудеться певне коригування й у визначенні коефіцієнтів до конкурсного балу:

сільський коефіцієнт: чи вступник справді закінчив школу в селі, перевірять через Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО);

чи проживає вступник як мінімум 2 роки в селі – довідку із сільради перевірятиме приймальна комісія;

галузевий коефіцієнт, якщо 1 і 2 пріоритет вступник вказав на спеціальності 3 додатку 7 (технічні спеціальності).

Зазначається, що Всеукраїнські олімпіади й участь у Малій академії наук не будуть враховувати у конкурсному балі для спеціальностей "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" та "Міжнародні економічні відносини". На спеціальність "Журналістика" замість творчого конкурсу запроваджують творчий залік.

Стосовно вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі бакалавра, то впроваджено ЗНО з іноземної мови для вступу на такі спеціальності: "Економіка", "Психологія", "Соціологія", "Журналістика", "Право", "Туризм", "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", "Міжнародні економічні відносини". Тому співбесіди для перехресників на ці спеціальності проводитимуть із 14 до 31 травня за спеціальним графіком. Співбесіди ж для перехресників на інші спеціальності проводитимуть із 2 до 26 липня за спеціальним графіком. Реєстрація бакалаврів на ЗНО відбуватиметься з 14 травня до 5 червня.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту