Неділя, 22 липня

Новини

12.02.2018 12:00

Польща внесла зміни у закон щодо перебування українців на території країни

версія для друку

Про це повідомляє Польське радіо. 

Сьогодні у Польщі набули чинності зміни до закону про іноземців у Польщі. Зокрема, зміни передбачають видачу посвідки на перебування у випадку перенесення компанії до Польщі, а також усі, хто планує переїхати до Польщі на постійне перебування, повинні отримати відповідний дозвіл та знати польську мову щонайменше на рівні B1.

Громадяни з держав з-поза меж Європейського Союзу, як йдеться у повідомленні, можуть переносити свої компанії до Польщі і на цій основі отримувати дозволи на тимчасове перебування в країні.

Загалом, зміни можуть стосуватися 200 тисяч осіб.

Зазначимо, максимальний термін для перенесення компанії до Польщі становить 3 роки у випадку менеджерів і фахівців та 1 рік у випадку стажистів. Щоб скористатися можливістю перенесення компанії, потрібно працювати в даній фірмі протягом 12 місяців у випадку менеджерів та фахівців і 6 місяців у випадку стажистів.

Скерувати місцевій владі клопотання про дозвіл на тимчасове перебування у Польщі може тільки керівництво компанії, яку переносять. На основі дозволу іноземець зможе працювати в цій фірмі на території всього Євросоюзу.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту