Субота, 21 липня

Новини

05.04.2018 16:00

Дитячі садочки планують розміщувати на перших поверхах житлових будинків

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, Мінрегіон планує дозволити розміщувати у житлових будинках вбудованих дошкільних навчальних закладів.

"Сьогодні у містах є велика проблема недостатньої кількості дитячих садків. Існує диспропорція між житловим будівництвом та соціальною інфраструктурою. І у багатьох випадках, особливо у центральних районах великих міст, немає навіть достатньо місця, щоб розмістити новий окремий дошкільний навчальний заклад. Можливість проектування невеликих дитсадків, вбудованих або прибудованих до житлових будинків, дозволить забезпечити жителів необхідною соціальною інфраструктурою там, де немає можливості будувати окремі дошкільні навчальні заклади", – наголосив Лев Парцхаладзе.

За його словами, допускається розміщення дитячих садочків у 1-2 поверхи житлових будинків і прибудувати їх до глухих торців житлових будинків.

Однак, при розміщенні таких дитсадків повинні враховуватися необхідні пожежні вимоги щодо їх проектування, а також відповідні норми ДБН щодо житлових будинків.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту