Неділя, 22 липня

Новини

05.07.2018 12:00

У Самборі відкрили першу в області державну сміттєсортувальну лінію

версія для друку

Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назарій Романчук.

"4 липня у Самборі відкрили сортувальну лінію. Наступна сміттєсортувальна лінія, з трьох закуплених на державний кошт, буде у Новояворівську. І ще ми зараз працюємо над тим аби у Дрогобицькому районі встановити", – анонсував Романчук.

Чиновник додав, що такі сміттєсортувальні лінії дають можливість приблизно на 30% зменшити об'єм того сміття, що захоронюватимуть на полігонах. 

Додамо, що у області вже працюють сміттєсортувальні лінії у Червонограді, Золочеві, Стрию. Станом на жовтень 2017 року роздільним збором ТПВ було охоплено лише 32% населення Львівщини. Всі мешканці області повинні перейти на сортування сміття до 2020 року.

Нагадаємо, техніку для сортування сміття обласна державна адміністрація купила у грудні 2017 року. Вартість однієї лінії становить 5,4 млн грн. У її комплектацію входить бункер для завантаження відходів, три види транспортерів, конвеєр та два сепаратори.

Переможцем тендеру стало ТОВ "Хаммель-Україна" зареєстроване в селі Малехів Жовківського району, власником фірми є Василь Кушинський та швейцарська компанія Astoria Capital Group Gmbh.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту