Неділя, 22 липня

Новини

10.07.2018 10:00

Львів може залишитись без питної води

версія для друку

Про це повідомила прес-служба ЛКП "Львівводоканал".

У середині червня підприємство "Дніпроазот" повідомило, що припиняє виробництво та поставки рідкого хлору для водоканалів, які використовують його для очищення питної води. У зв'язку з цим на комунальних підприємтсвах виникла дуже складна ситуація з подальшим  знезараженням. У деяких містах залишків хлору залишилося від тижня до 20 діб.

Наразі у Львові ситуація є складною, але не катастрофічною. Справа в тому, що підземні води з яких "Львівводоканал" черпає питну воду для міста потребують лише одиничної фільтрації.

Як зазначили у прес-службі, очищення води у місті на 40% залежить від гіпохлориту, який виробляється у Львові. Але проблеми з рідким хлором уже відчутні.

Зазначимо, що 23 червня 2018 року Дніпровською ОДА було проведено виїзне засідання, де начебто були досягнуті домовленості з керівництвом "Дніпроазот" по відновленню виробництва хлору. Але на даний момент підприємтсво й досі не відновило свою роботу.

Нагадаємо, що 5 липня, про цю ситуацію було повідомлено на засіданні  міжфракційного об’єднання народних депутатів "Питна вода".


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту