Четвер, 25 квітня

Новини

07.08.2018 12:00

Восени зі Львова полетять літаки у дві європейські столиці

версія для друку

Про це повідомляє прес-служба Лвьівського аеропорту імені Данила Галицького.

29 жовтня авіакомпанія Wizz Air запустить з аеропорту "Львів" авіарейси ще у столицю Литви Вільнюс, а з 30 жовтня у столицю Словаччини Братиславу. На першому маршруті рейси будуть двічі на тиждень (понеділки і п’ятниці), на другому – три рази в тиждень (вівторки, четверги і суботи). Вартість квитків стартує від 299 грн.

"Цього року з України відкрито 13 нових напрямків, включно з рейсами до Катовіце, Гданська, Дортмунда, Лондона ("Лутон"), Лісабона, Таллінна, Франкфурта, Берліна ("Шонефельд") та Відня, і від сьогодні Wizz пропонує 37 маршрутів до 11 країн з України. Авіакомпанія залишається відданою країні та продовжує створювати ще більше можливостей для доступних подорожей, пропонуючи у 2019 р. понад 2,3 млн посадкових місць на 37 лоукост-маршрутах", – йдеться у повідомленні прес-служби авіакомпанії.

Також Wizz Air повідомляє про розширення своєї маршрутної мережі в Європі та зі її межами, додаючи 11 нових маршрутів. Відтепер пасажири Wizz можуть обирати з-поміж 17 нових напрямків у 13 країн. Включно з новими рейсами, оголошеними сьогодні, у 2018 році WIZZ додає до своєї мережі, що охоплює 44 країни, понад 125 маршрутів та понад 700 додаткових щоденних рейсів на вже існуючих напрямках. 

"Два нові напрямки виводить цю авіакомпанію на друге місце за кількістю напрямків у нашому аеропорту. Такий розвиток співпраці дуже нас тішить і приємно що Wizz Air у кріплює позиції у новому сезоні.
Щодо Вільнюса, то цей напрямок не новий для нашого аеропорту. Адже у 2016-17 роках його виконувала авіакомпанія МАУ. Таким чином наше летовище знову повернеться на такий близький та рідний для нас ринок Прибалтики. Щодо Братислави – це нова європейська столиця, яка є географічно близькою та має добре сполучення з Прагою та Віднем.
Додатково про інтерес до обох напрямків для наших пасажирів свідчать дані туристичних агенцій міста. Вони відзначають чималий потік туристів, як з країн Балтики так і зі Словаччини, яка, до того ж, є нашим сусідом. 
Також ми сподіваємось, що Wizz Air не зупинятися на цьому і на осінь оголосить про відкриття ще нових напрямків", – прокоментувала ситуацію генеральний директор Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту