П'ятниця, 19 липня

Новини

08.08.2018 10:00

За перше півріччя цього року на Львівщині реалізували промислової продукції більше, ніж торік

версія для друку

Головне управління статистики у Львівській області оприлюднило звіт про реалізацію підприємствами області продукції у січні-червні 2018 цього року. 

Протягом шести місцяів цього року реалізовано такої продукції на 46,6 мільярдів гривень, що становить 3,8 % від загальнодержавного обсягу. Майже дві третини (65,9%) у загальному обсязі реалізованої продукції займала продукція перероб-ної промисловості. З видів діяльності переробної промисловості найбільше реалізовано продукції підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (13,0 мільярдів), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (4,2 мільярди), машинобудування (3,3 мільярди), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (3,2 мільярди).

Підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували 24,7% усієї промислової продукції (11,5 мільярдів),добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 8,0% (3,7 мільярди), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,4% (0,6 мільярда).


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту