Субота, 20 липня

Новини

09.08.2018 17:30

На Львівщині вщент згоріло 28 стародавніх дерев'яних церков

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Як заявив начальник відділу пожежної безпеки ГУ ДСНС України у Львівській Орест Галонько, протягом 1991-2018 років на території області виникло 108 пожеж в храмах. Вогнем було повністю знищено 28 дерев’яних церков, ще 10 були сильно зруйновані.

За його словами, основними причинами пожеж в церквах є порушення правил монтажу та експлуатації електромереж, підпали, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, удари блискавки.

«Слід зазначити, що надзвичайно вагомим чинником пожежної безпеки є людський фактор. Часто ми фіксуємо факти самовільного оброблення церков ззовні пластмасовою вагонкою, що створює підвищений ризик у разі виникнення пожежі – пластмаса згорає за лічені секунди, а ще до цього додається висока токсичність продуктів горіння», – зазначив Орест Галонько.

Він додав, що непогашені свічки, які по завершенні богослужінь прихожани залишають в храмі, також спричиняють пожежі, адже дерев’яні конструкції храмів не обробляються вогнетривким розчином, а електричні мережі не проходять випробування на опір ізоляції.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту