Середа, 16 жовтня

Новини

22.11.2018 12:00

Верховна Рада збільшила штрафи за керування авто у нетверезому стані до 51 тис грн

версія для друку

Це рішення підтримали 239 народних депутатів.

Як зазначили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ, закон про кримінальні проступки, який набирає чинності 1 січня 2020 року, дозволить розслідувати нетяжкі злочини за спрощенню процедурою, а також вносить норму про керування транспортом у стані сп’яніння в Кримінальний кодекс, зробивши її кримінальним проступком.

При цьому штраф за керування авто у нетверезому стані становитиме від 17 до 34 тис грн із забороною керувати транспортним засобом до трьох років, а при повторному порушенні – до 51 тис грн із забороною керувати від 2 до 3 років.

"Кримінальний проступок є діянням (дією чи бездіяльністю), за вчинення якого передбачене покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 тис грин) або інше покарання, не пов’язане з позбавленням волі. Водночас злочини поділяються залежно від строку покарання у вигляді позбавлення волі та розміру штрафу: тяжкі та особливо тяжкі", – повідомили у МВС.

Також до кримінальних проступків віднесли такі злочини як некваліфіковані крадіжки, шахрайство, незаконні дії з наркотичними засобами без мети збуту, хуліганство тощо.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту