Субота, 17 серпня

Новини

11.12.2018 12:00

Облрада Львівщини вимагає закрити російське консульство у Львові

версія для друку

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за звернення щодо закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові.

Депутати Львівської облради підтримали звернення до президента та Міністерства закордонних справ щодо закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові. 

"Ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо негайного закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові, що на вул. Левицького, 95. Упевнені, що такі дії призведуть до покращення політичної ситуації в регіоні, значно зменшать соціальну напругу та провокації, які вчиняються агентами розвідки та Федеральної служби безпеки Російської Федерації проти людей, пам’яток української державності, а також пам’ятників видатним борцям за незалежність України", – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 26 листопада на порталі е-петицій була зареєстрована петиція з вимогою ініціювати звернення Львівської міської ради до МЗС України щодо можливості повного закриття консульства Російської Федерації у Львові.

Додамо, 25 листопада у Азовському морі прикордонні катери ФСБ Росії відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил України. Три кораблі українських ВМС були захоплені російським спецназом. У результаті цього парламент 276 голосами ухвалив закон про ведення воєнного стану в Україні терміном на 30 днів.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту