Середа, 16 жовтня

Новини

03.01.2019 12:00

На Львівщині реалізують проект із вакцинації проти кору

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявила сьогодні у рамках свого візиту на Львівщину в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, міністерство запускає в області пілотний проект щодо подолання спалаху кору.

“Вакцинація – це перш за все питання національної безпеки, тож ми сформували план, аби спільними зусиллями почати кампанію щодо збільшення рівня вакцинації серед дітей, що пропустили планові щеплення з тих чи інших причин. Таку пілотну кампанію ми розпочинаємо із Львівської області, після чого проект імплементовуватимуть в інших регіонах", – зазначила Уляна Супрун.

За її словами, невакцинованих дітей не допускатимуть до навчання у школах та дитячих садочках, а вакцини від кору закуповуються Дитячим фондом ООН і мають відповідні сертифікати якості.

Також, щоб збільшити рівень імунізації серед дітей, які пропустили планові щеплення з будь-яких причин, у області працюватимуть мобільні бригади медиків.

"Мобільні бригади приїжджатимуть від школи до школи, в області є 52 навчених експертів щодо вакцинації, вони будуть у відрядженні від своїх основних місць роботи. Батьки, які не захочуть, щоб діти вакцинувались у школі можуть звернутись до свого лікаря і показати, що дитину вакцинували", – додала Уляна Супрун.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту