Середа, 16 жовтня

Новини

04.01.2019 12:00

МОЗ проводитиме спецоперацію на Львівщині

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Вчора, 3 січня, на Львівщині розпочалася спеціальна кампанія з вакцинації дітей віком від 6 до 18 років проти кору за згоди батьків.

"Підвищення рівня охоплення щепленнями – це питання національної безпеки. Наскільки суспільство розвинуте, настільки воно й вакциноване. Ми розпочинаємо у Львівській області спецоперацію, що має на меті мобілізувати усю область для захисту населення від кору. У 2018 році на Львівщині через ускладнень від кору померли дві дитини – трирічні хлопчик і дівчинка. На жаль, вони не були щеплені. Наше спільне завдання – захищати наших дітей від смертельних хвороб та гарантувати національну безпеку всієї України" – заявила в. о. міністра охорони здоров'я України, доктор Уляна Супрун.

За її словами Львівська область є "лідером" за кількістю зареєстрованих випадків захворюваності на кір і одним із антилідерів за рівнем охоплення щепленнями проти кору:  захворіли 12 тисяч людей, з них понад 7 тисяч взагалі не були щеплені, інші мали лише 1 дозу КПК.

"З другої половини лютого протягом декількох тижнів ми зручно і безпечно для всіх проведемо щеплення дітей віком від 6 до 18 років в організованих колективах – школах, за обов’язкової умови – згоди від батьків. Ми не маємо залишити незахищеною жодної дитини серед тих 20 тисяч школярів Львова та Львівської області, які досі не мають необхідні щеплення" – зазначив генеральний директор ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України", доктор Володимир Курпіта.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту