Середа, 16 жовтня

Новини

18.02.2019 12:00

50 тисяч школярів Львівщини вакцинують від кору

версія для друку

«Сьогодні ми розпочинаємо розведення додаткових доз, тому у Львівську область приїде до 70 тисяч вакцин від кору, паротиту та краснухи, якими плануємо вакцинувати близько 50 тисяч школярів», – заявила заступник міністра охорони здоров’я України Ольга Стефанишин.

За її словами, у 50 школах Львова дітей будуть вакцинувати безпосередньо у навчальних закладах. Щеплення проводитимуть лише з письмовою згодою батьків, які мають право бути присутніми на цьому процесі.

Інші охочі львів’яни зможуть безкоштовно зробити прививку від кору у міських поліклініках, а у разі виникнення у школярів побічних реакцій від вакцини відповідальність нестимуть медичні фахівці, які її вводили.

«Українське законодавство не передбачає кримінальну відповідальність за появу побічних реакцій на ведення вакцини чи іншого лікувального засобу, але є кримінальна відповідальність за ненадання медичної допоги», – повідомив генеральний директор Центру Громадського здоров’я МОЗ України Володимир Курпіта.

Також він додав, що минулого року у області використали понад мільйон доз вакцини цих виробників, і жодної побічної реакції не виявили.

Відтак, за три тижні планують вакцинувати усіх дітей Львівщини та зупинити спалах кору у області, а згодом процес вакцинації планують провести у Вінницькій, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Нагадаємо, станом на сьогодні від початку року у Львівській області на кір захворіло 3 446 людей, серед них один смертельний випадок. 


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту