Вівторок, 15 жовтня

Новини

08.04.2019 12:00

Двом виборцям Львівщини не дозволили проголосувати за ID-картками

версія для друку

В день виборів на гарячу лінію з питань виборчого законодавтсва Львівської ОДА надійшло 23 звернення. Серед них було 4 звернення про те, що члени дільничних виборчих комісій забороняли голосувати виборцям, які мали ID-картки.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряни Павлів, лише два випадки вдалося вирішити, але інші двоє голів комісій так і не дозвоволили виборцям проголосувати.

"Це незаконно, але, на жаль, я особисто спілкувалася з головами цих комісій і двох мені вдалося переконати, а двох інших ні, тому чени комісії, не надали змогу проголосувати виборцям за ID-карткою" – заявила Зоряни Павлів.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наказав скерувати відповідне звернення у прокуратуру, щоб ці голови не змогли займати відповідні посади у другому турі виборів.

"В мене є прохання по-перше скерувати ці дані у прокуратуру, а по-друге скерувати цю інформацію в окружну виборчу комісію, щоб ці люди знову не стали головами комісій" – заявив Олег Синютка.

Крім цього, найбільше звернень було від виборців, які стояли на консулькому обліку, тобто їхня виборча адреса знаходилася на закордонній виборчій дільниці, тому в реєстрі їм зазначали тільки разову виборчу адресу. Ще один мешканець Львівщини навіть поскаржився на погане освітлення виборчих кабінок.

Зазначимо, що 11 584 мешканці Львівської області тимчасово змінили місце голосування, найбільше виборців активно почали змінювати дані в останні 5 днів перед виборами. 


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту