Вівторок, 15 жовтня

Новини

09.04.2019 12:00

Мешканці Львівщини зможуть змінити місце голосування до 15 квітня

версія для друку

Цьогоріч день голосування у другому турі припадає на Вербну неділю, тому в ці дні чимало українців повертатимуться з-за кордону, аби разом із родиною відсвяткувати Великодні свята. 

За словами начальниці відділу реєстрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Зоряни Павлів, щоб проголосувати, таким виборцям доведеться пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування і надати підтверджуючі документи, наприклад, квитки, довідку з роботи, місця навчання.  

"Нагадую, що в тих виборців, які перетинали кордон, перебувають на консульському обліку або перетинають кордон часто, у них виборча адреса може бути адресою закордонної виборчої дільниці. Для того, аби їм проголосувати в Україні, їм треба звернутися до відділу ведення реєстру виборців. Це може бути процедура як тимчасової зміни місця голосування, або ж зміна місця на постійній основі", – заявила вона.

Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування можна лише до 15 квітня. "Від вчорашнього дня відділи ведення реєстрів виборців розпочали приймати заяви. За один день таких заяв прийняли 350 штук. Відділи продовжують працювати в інтенсивному режимі", – заявила очільниця.

Зоряна Павлів сказала. що в першому турі було понад 20 тис охочих змінити місце голосування і звернулася до виборців, аби ті з розумінням поставилися до черг, які є у відділах ведення реєстрів виборців, а також сприяти скорішому оформленню зміни місця голосування.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту