Субота, 17 серпня

Новини

12.04.2019 12:00

Монетизовані субсидії виплачуватимуть й після завершення опалювального сезону

версія для друку

Про це повідомляє РБК-Україна.

Сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що готівковий та безготівковий механізми виплат субсидій продовжать свою роботу після опалювального сезону.  

Також Рева розповів, що тим, хто мають заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не може бути перепризначена субсидія.

"Але після сплати заборгованості або реструктуризації такої заборгованості їм протягом року буде виплачуватися субсидія у безготівковій формі", – сказав Рева.

Нагадаємо, українці, які встигли зареєструватися до 31 грудня 2018 року вже почали отримувати перші грошові субсидії. 1 етап монетизації субсидій розпочався в січні цього року, 2 етап почнеться в травні, а в жовтні настане повний перехід на монетизацію.

До того ж, 26 березня Андрій Рева під час брифінгу заявив, що Кабмін планує змінити порядок нарахування субсидій для громадян-боржників. Відтепер субсидії рік не будуть виплачуватися тим, хто має заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг на суму 340 гривень.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту