Вівторок, 15 жовтня

Новини

19.04.2019 12:00

Порошенко скликав РНБО через ситуацію із "Приватбанком"

версія для друку

Про це повідомив чинний президент України і кандидат у президенти Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко скликав нараду в Раді національної безпеки і оборони України після рішення суду про незаконність націоналізації "ПриватБанку". 

"Ми не допустимо негативного розвитку подій після судового рішення по Приватбанку. Забезпечимо необхідні кроки для збереження стабільності. Діятимемо ефективно і швидко! Про це говорив сьогодні під час засідання РНБО щодо ситуації навколо "Приватбанку", – написав Порошенко.

Відтак у РНБО ухвалили рішення звернутися до Національного банку для забезпечення безперебійної роботи усіх філіалів "Приватбанку".

"Також доручив МЗС проінформувати наших міжнародних партнерів, зокрема ЄБРР, ЄІБ, Світовий банк, МВФ, США та ЄС, щодо мотивації колишніх акціонерів Приватбанку та їхніх політичних представників про спроби дестабілізації політичної і фінансової ситуації в Україні", – додав Петро Порошенко.

Нагадаємо, вчора Окружний адміністративний суд задовільнив позов Ігоря Коломойського і визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". Рішення про націоналізацію "Приватбанку" уряд прийняв 18 грудня 2016 року: держава отримала 100% капіталу банку, а Міністерство фінансів та Національний банк оцінили потребу капіталу Приватбанку в 148 млрд гривень.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту