Субота, 17 серпня

Новини

17.05.2019 12:00

В Україні відстрочили штрафи для власників "євроблях"

версія для друку

Вчора Верховна рада України прийняла законопроект №8371 з поправками, якими передбачається відтермінування введення у дію закону про штрафи для власників "євроблях" на три місяці. Це рішення підтримали 236 народних депутатів.

Зокрема, нардепи відстрочили застосування закону про штрафи за нерозмитнення євроблях ще на 90 днів. Відтак, штрафи накладатимуть за порушення митного режиму, в якому будуть знаходитись автомобілі на європейській реєстрації з 24 серпня 2019 року.

Також закон передбачає штрафи за порушення умов тимчасового ввезення та транзиту авто. Так, у документі прописані штрафи за порушення строку перебування нерозмитненого автомобіля на території України – від 170 гривень до 170 тисяч гривень або конфіскація авто.

Дадамо, пільговий період розмитнення авто на іноземній реєстрації тривав протягом трьох місяців до 22 лютого. Протягом цього часу власники "євроблях" могли отримати українські номери, заплативши половину стандартного акцизного збору. 

Законопроекти №8487 і №8488 про розмитнення автомобілів на єврономерах 23 листопада 2018 року підписав президент України Петро Порошенко.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту