Понеділок, 20 cічня

Новини

20.06.2019 12:00

Владний ресурс Львова працює на виборчу агітацію Москаленка

версія для друку

Андрій Москаленко – кандидат до ВРУ по 115 округу. Він вже є зареєстрованим як кандидат, і всюди рясніє інформація про його балотування. Щодня Москаленко відвідує події від Львівської міської ради, які стосуються різних питань - від відкриття чергової виставки до обговорень про ремонт балконів. 

Чому усіма подіями в місті займається заступник Садового з питань розвитку,  а не профільні чиновники - питання відкрите. Окрім того, пости про кандидата поширює і рекламує офіційна сторінка міськради, тобто за кошти міського бюджету. Повний медійний супровід кандидату до ВРУ надає прес-служба Львівської міськради.

Це все дуже нагадує використання адмінресурсу. Більше того, сам Москаленко цього не заперечив і лише в суботу збирається питати громадські організації, добре це чи погано. 
На питання, чи вбачає Москаленко у  своїх діях конфлікт інтересів та використання адмінресурсу, він переконує:

«З того моменту, як я буду зареєстрованим, з того моменту, як почнеться активна виборча кампанія – звичайно, що я візьму відпустку. І тоді, ви знаєте, що кожна сторінка поліграфії має бути чітко оплачена з виборчого фонду. 
Якщо ви мали змогу дивитися  мої соціальні мережі, цієї суботи ми запланували зустріч з громадськими організаціями, які займаються моніторингом. Це була моя ініціатива у тому, щоб проговорити, що вважається адмінресурсом, а що ні. Я розкажу далі, як я буду проводити кампанію».

Нагадаємо, Андрій Москаленко вже зареєстрований, як кандидат до ВРУ. Чи піде нинішній заступник-кандидат у відпустку, замість того, аби щодня бути на черговому відкритті чергової медіатеки й фігурувати в кожному другому заголовку новин від ЛМР – хтозна.

Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту