Вівторок, 15 жовтня

Новини

18.06.2019 12:00

Зеленський пообіцяв львівським гірникам повністю виплатити заборгованість із зарплати

версія для друку

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента. 

Як заявив представник президента Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус, питання погашення боргів із заробітної платні працівникам ДП "Львіввугілля" фактично вирішене й до 19 червня шахтарі мають отримати гроші за лютий-квітень.

"Вже сьогодні на ДП "Львіввугілля" зайдуть кошти за паливо, що почало відвантажуватися споживачам, і сьогодні ж, максимум завтра, всі борги перед шахтарями за лютий – квітень будуть повністю погашені", – наголосив Андрій Герус.

За його словами, станом на початок червня заборгованість шахтарям за лютий – квітень становила 216 млн грн через відсутність попиту на вугілля, а також непрозорі та неринкові схеми у галузі.

"Для погашення заборгованості перед шахтарями Міністерство фінансів виділило 41 млн грн. Решта – близько 175 млн грн – це небюджетні кошти, які були отримані завдяки діям, що призвели до підвищення ефективності функціонування ринку вугілля в Україні", – пояснив Андрій Герус.

Нагадаємо, шахти ДП "Львіввугілля", працівники яких оголосили на початку місяця страйк, відмовилися спускатися у шахти та перекрили дорогу до пункту пропуску Рава-Руська, частково відновили свою роботу.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту